Всеукраїнський діалог: ветерани – громада. Ваша думка і досвід важливі

Всеукраїнський діалог: ветерани – громада. Ваша думка і досвід важливі

Це перший майданчик для масштабного діалогу очі в очі між ветеранами та представниками органів місцевого самоврядування. І важливо, що це буде саме діалог, конструктивна, сподіваємось активна та відверта дискусія.

Розмова на рівних, де самі ветерани ставлять питання про те, що їх турбує, самі вносять пропозиції, критикують та пропонують своє бачення проблематики, схвалюють і радять, спираючись на власний досвід.

Розмова із мерами великих міст та головами ОТГ від Заходу до Сходу.

До діалогу запрошені мери низки обласних центрів, які мають успішні кейси по реабілітації ветеранів, реалізовані програми з забезпечення їх житлом, можливістю працювати й започатковувати власний бізнес.

Поговоримо про територіальну оборону та муніципальну безпеку, яку забезпечують самі ветерани на місцях. Спробуємо разом зрозуміти чому та чи інша програма працює в одному місті і провалена в іншому. І, головне, спробуємо зрозуміти, як це можна виправити. Як допомогти на місцях масштабувати успішні проєкти та запровадити їх крізь по країні.

Тож, запрошуємо взяти участь 8 жовтня 2021 року, місто Маріуполь, Приморський бульвар, 17, виставковий центр «Акварель».

Про детальний розклад та учасників заходу слідкуйте на сторінці «подія заходу», реєструйтесь тут https://docs.google.com/…/1XYsSrHlmof…/edit аби долучитись особисто.

Також буде можливість слідкувати за он-лайн трансляцію заходу на цій сторінці та на ютубі https://www.youtube.com/…/UCFgdQom3svoxEq…/featured

Організатори заходу: громадська організація Простір Можливостей та Маріупольська міська рада.Партнер заходу: Міжнародний фонд “Відродження”

Підпишись на сторінку у Facebook