Вивчаємо досвід роботи громадського сектору

Вивчаємо досвід роботи громадського сектору

Команда #простір_можливостей перебувала три дні з навчальним візитом у Полтаві. У фокусі нашої уваги – CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» , яка вже не один десяток років працює у громадсько-благодійному секторі. І є доволі успішною.

Валерія Поклонська , членкиня нашої команди, зауважує, що цей візит важливий тим аби вивчити досвід роботи інших організацій, зокрема як вони працюють як надавачі соціальних послуг, як вони організували цей процес у себе, як можна організувати соціальне підприємництво аби воно працювало ефективно. Всі ці знання згодом стануть у нагоді для реалізації в рамках роботи з ветеранськиими просторами, в тому числі. Адже залучення коштів на розвиток своєї організації з різних джерел – це і є одна з основних проблем, яка на сьогодні існує у громадському секторі.

З-поміж тренінгів щодо бюджетної адвокації, організації соціального підприємництва «з нуля», Валерія та інші візитери відвідали сервіси БО «Світло надії», які отримують підтримку з коштів місцевих та державних бюджетів, зокрема мова йде про соціально-виробничий центр, шелтер для жінок, які постраждали від домашнього насилля, центр адаптації безпритульних та колишніх в’язнів.

Візит до Полтави організовано командою «Простір можливостей» за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства

Підпишись на сторінку у Facebook