Взаємодія влади та громадськості у 2020 році. Одещина

Взаємодія влади та громадськості у 2020 році. Одещина

Продовжуємо презентувати звіти щодо взаємодії громадськості та влади у 2020 році. Сьогодні говорили про Одещину. 

Під час дослідження нами було направлено 24 запити до органів місцевого самоврядування, проведено опитування 9 членів громадських рад та 5 представників ОГС.  

Під час презентації Ірина Лоюк, голова ГО “Простір можливостей” повідомила, що Одеська міська рада не створювала громадської ради, але має п’ять консультаційно-дорадчих органів. 

Рівень охоплення соціальними мережами низький (до 1%) як на рівні області, так і на рівні міста та районів. Недостатній рівень співпраці з громадськістю, неурядовими організаціями, громадськими радами. Представники громадських організацій говорять про те, що проблеми звикли вирішувати самостійно, не залучаючи владу, бо результативність звернень низька», – зауважила Ірина Лоюк  

Більше читайте в презентації за посиланням: http://www.pm.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/Prezentatsiya-YED-Odeska-o

Нагадаємо, що питання взаємодії громадськості з владою досліджуємо у Києві та 6 областях – Житомирській, Одеській, Хмельницькій, Донецькій, Львівській, Рівненській. 

В першу чергу, нас цікавить питання: чи змінилася комунікація влади з громадськістю в умовах Covid, наскільки громада дотична до засідань громадських рад та наскільки аткивно бере участь у вирішенні важливих питань, пов’язаних із розвитком їхніх регіонів. 

Працюємо в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу (https://tinyurl.com/ywt3yveh), який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Підпишись на сторінку у Facebook