Як на Хмельниччині підтримують ветеранів?

Як на Хмельниччині підтримують ветеранів?

Віолета Лабазюк Голова Хмельницької обласної ради:

робота з ветеранами обласної ради Хмельниччини є украй важливою.Ми в рамках наших повноважень, через нашу комплексну програму намагємося здійснювати підтримку ветеранів і на рівні психологічної допомоги, і на рівні реабілітації. Така допомога надається у сучасному багатопрофільному реабілітаційному відділенні на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни. Однак, на даний час ми вже обговорили питання щодо виділення додаткового ресурсу аби зробити шпиталь потужним ребілітаційним центром. Також на базі Хмельницької стоматологічної клініки ми вже  надаємо безкоштовне протезування та лікування зубів. 

Вже прийняте рішення щодо створення на базі обласної ради ветеранської ради, до якої увійдуть представники ветеранських громадських організацій, ветеранський актив області. 

Через наші громади плануємо оновити реєстр усіх ветеранів області, аби фактично розуміти склад сімей, хто перебуває на Сході, яких послуг потребують тощо. Це дасть поштовх до того аби більш якісно працювати з існуючими програмами підтримку та розвитку ветеранів.  Також у кожній територіальній громаді області діє програма підтримки воїнів та ветеранів АТО/ООС, у рамках якої спрямовується наявний фінансовий ресурс на необхідні заходи.

Окремо хотілося б виділити роботу зі спорудження в обласному центрі пам’ятника загиблим АТО/ООС. Вже виділено 100 тисяч гривень для проведення конкурсу. Після чого здійснимо організаційну роботу та передбачений необхідний фінансовий ресурс для будівництва пам’ятного меморіалу.

Підпишись на сторінку у Facebook