Як не вигоріти в умовах війни? Радилися із психологами

Як не вигоріти в умовах війни? Радилися із психологами

80% колективів з ветеранських просторів пішли на фронт. Та чи означає це, що вони зачинилися або припинили свою роботу? Однозначно, ні.

Ті, хто залишилися і підхопили актуальну і важливу роботу (волонтерство, підтримка переселенців, родин військових, які нині воюють, евакуаційні місії) вже понад 100 днів майже цілодобово працюють в тилу. Причому, роблять це ефективно і потужнно.

Колективи зменшилися, а роботи збільшилося. Війна виснажує не тільки фізично, а й ментально.

Саме задля підтримки психоемоційного стану наша команда за сприяння Isar Ednannia провела дводенну підтримуючу онлайн зустріч із провідним психологом Тетяною Сиротенко з колективами ветеранських просторів.

Важливим є те, що усі, хто сьогодні працюють на перемогу, мають тримати в тонусі як своє ментальне здоров’я, так і тих, хто звертається за допомогою в простори. І мова не лише про збір гуманітарної допомоги, до прикладу. В першу чергу, це психологічна підтримка тих, хто її потребує.

До слова, тільки від початку повномасштабного вторгнення на «гарячі» лінії просторів звернулося більше 14 000 людей.

Тож, аби якісно допомагати іншим – потрібно не забувати і про себе. Вчасно відновлюйтесь. Не стидайтесь звертатися за підтримкою до інших. Не забувайте, що попереду в нас ще багато роботи. Тому берегти свою ресурсність – це теж одна із першочергових задач на сьогодні.

Підпишись на сторінку у Facebook