Як забезпечують медичні гарантії ветеранам?

Як забезпечують медичні гарантії ветеранам?

Безцінність здоров’я та ціна його відновлення – про це говорили з ветеранами, профільними фахівцями та представниками влади під час Всеукраїнського діалогу.

«Ті хто йдуть захищати державу, повинні потім мати підтримку і захист цієї держави й не лише протягом якогось бюджетного року чи двох, а завжди», – міський голова Львова Андрій Садовий розказав про унікальну для всієї країни програму компенсації дороговартісного лікування, яку реалізовує львівська міськрада.

За програмою, кошти виділяють задля подолання онкозахворювань, трансплантологію та інші складні й дорого вартісні медичні втручання.

Гроші дають на покриття витрат та при необхідності, можуть бути виділені й наперед, за випискою лікарів.

Кілька років тому програму для ветеранів масштабували і тепер коштом міського бюджету допомога на дороговартісне лікування можуть отримувати діти та дружини/чоловіки ветеранів та ветеранок.

Про профілактику, підтримку фізичного та ментального здоров’я ветеранів, надання медпослуг говорили під час тематичної дискусії Всеукраїнського діалогу: ветерани-громада. В ній взяли участь організаторка Діалогу Оксана Коляда, головний лікар госпіталю ветеранів війни Лісова поляна Ксенія Возніцина та керівниця Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» Марія Петришин.

Посилання на Ютуб: https://www.youtube.com/watch?v=vzDoJ1nYtjw

Підпишись на сторінку у Facebook