Як зустрів “велику” війну наймолодший ветпростір України?

Як зустрів “велику” війну наймолодший ветпростір України?

Ветеранський простір Дім Ветерана Тернопіль (відкрився 5 грудня 2021 року) зустрів «велику» війну майже як і всі простори. В строю. Без розгубленості. Налаштований на перемогу. На деякий час у сторону довелося відкласти роботу лекторію та спортивної зали, і перетворити простір на центр волонтерської та гуманітарної допомоги.

Сергій Коновал керівник простору, а нині – військовослужбовець одного із добровольчих підрозділів каже, що саме ветпростір став місцем, де почали збирати, мобілізовувати та підтримувати його підрозділ. Його рота (близько 130 людей) забезпечна усім необхідним, має 30 авто і головне – довіру в колективі. Все це стало можливим завдяки тому, що і до 24 лютого вони багато спілкувлаися один з одним, підтримували. А нині ж, коли хлопці готуються на передову, психолог від простору навіть виїздив у підрозділ, де психологічно їх підтримував.

Утім, коли одні воюють, в тилу вже турбуються про те аби продовжити національно-патріотичні вишколи для молоді, які були до цього. Також у просторі тримають зв’язок з родинами тих, хто на фронті, з переселенцями. Оосбливу підтримку надають тим сім’ям, які виїхали з тимчасово окупованих територій та прифронтових зон. Це і організація житла, і забезпечення необхідними речами, продуктами, і психологічна підтримка, звісно.

Навколо простору згуртувалося багато людей. Тих, кому небайдужа доля України. Власне, це і може послужити приводом до того, що вже скоро простір знову відчинить свої двері для тих, хто хоче приходити на зустрічі, тренінги або ж семінари. Принаймні, очікують, що навчання з тактичної медицини для цивільного населення знову матимуть ажіотаж.

Команда #простір_можливостей у співпраці з Коаліцією ветеранських просторів провадить обмін досвідом за підтримки Isar Ednannia.

Підпишись на сторінку у Facebook