Заява команди ГО “Простір можливостей” щодо ситуації, яка склалася навколо столичної “Муніципальної варти”

Заява команди ГО “Простір можливостей” щодо ситуації, яка склалася навколо столичної “Муніципальної варти”

Команда #простір_можливостей висловлює слова підтримки Муніципальна Варта Києва та керівнику цієї організації ветерану російсько-української війни Ігорю Марі.

Ми рішуче НЕ підтримуємо те, у який спосіб правоохоронна система наразі намагається «заблокувати» роботу одного із найдієвіших та найуспішніших ветеранських проектів на території України.

До слова, мунварта – це один із найбільших роботодавців для ветеранів, де працює близько 600 учасників бойових дій. Їхнє основне завдання – підтримка охорони громадської безпеки у місті Києві. І сьогодні вони – Іменинники, їм 4 роки.

Про перебіг подій ви можете почитати за посиланням https://fb.watch/8PSQowGKUW/

А послухати позицію мунвартівців можете на брифінгу, який відбудеться 26 жовтня 2021 року о 14.00 (анонс події за посиланням https://www.facebook.com/581476815385144/posts/1703585676507580/?d=n )

Ми вважаємо, що ветеранські організації мають бути поза політикою і не бути інструментами у політичних ігрищах.

Завдання будь якої ветеранської ГО – це підтримка і розвиток побратима, його успішна інтеграція в цивільне життя, допомага в працевлаштуванні тощо.

На жаль, можемо констатувати, що часто ветеранів та їхню громадську діяльність в Україні використовують задля тиску на політичних опонентів, розбрату між самими ветеранами.

Спотворюючи образ ветерана – захисника у суспільстві, безперечно підривається і національна безпека держави.

Дивно, коли представники правоохоронних органів мали б підтримувати своїх побратимів у цивільному житті піклуватися про безпеку українців, натомість, ми спостерігаємо чергові «справи», які не виключено, що теж охрестять «шитими білими нитками».

У такі моменти, якраз і треба об’єднуватися задля підтримки один одного. Можете розраховувати на наше плече, шановні мунвартівці.

З повагою, Irina LoukОксана ГаврилюкValeria MayskayaЯна Холодная

Підпишись на сторінку у Facebook